Великий день Драйзера, китайці в басейні, Лі в гімнастиці

Токіо (Associated Press)-Калеб Дрексель виграв свою першу індивідуальну золоту медаль, китайки завершили рекордну естафету, а Суніса Лі із США здобула золоту медаль серед жінок у спортивній гімнастиці.
Після того, як 6 -го дня Олімпійських ігор у Токіо відбулася найбільша денна подія у басейні, Лі засяяла у вечірній гімнастиці, а товариш по команді Симона Байєрс дивилася з трибун.
Лі стала п'ятою поспіль американкою, яка виграла Олімпійський жіночий чемпіонат з багатоборства. У блискучому та конкурентному фіналі вона перемогла Ребеку Андраде (Rebeca Andrade) з Бразилії.
Загальна оцінка Лі - 57,433 бала - достатньо, щоб перевершити Андраде. Бразилька виграла першу багатоборську гімнастичну медаль для спортсмена з Латинської Америки, але пропустила золоту медаль, коли двічі виходила за межі змагань на корті.
Російська гімнастка Ангеліна Мельникова завоювала бронзову медаль через два дні після того, як провела Китайську Республіку до золотої медалі у командному фіналі.
Дрексель, наступник Майкла Фелпса з США, переміг на дистанції 100 метрів вільним стилем з олімпійським рекордом у 47,02 секунди-лише на одну шосту попереду переможця чемпіона Австралії Кайла Чалмерса. Це дозволило йому завоювати четверту золоту медаль у своїй кар'єрі. Попередні три були естафетами.
«Це дуже по -різному. Я думаю, що я думав, що це буде, я просто не хочу цього визнавати ", - сказав він. "Це набагато складніше. Ви повинні покладатися на себе, вас ніхто не врятує ».
Найбільш драматичним матчем дня стало те, що Китай встановив світовий рекорд у жіночій естафеті 4х200 м вільним стилем, що здивувало Сполучені Штати та Австралію.
Кеті Ледекі посіла третє місце в естафеті американської команди, відстаючи майже на 2 секунди від китайської та австралійської.
Ледецький перевершив австралійку Лію Ніл і скоротив відставання від китайської футболістки Лі Бінджі, але в підсумку не зміг її наздогнати.
Лі торкнувся м'яча у світовому рекорді 7 хвилин і 40,33 секунди. Вона також встановила олімпійський рекорд за перемогу в чемпіонаті на 200 м батерфляєм перед естафетою.
"Поки я не виконала 200 ударів батерфляєм, наш тренер сказав мені:" Ти в естафеті ", я не знала, що я це роблю", - сказала вона через перекладача. "Я навіть не знаю, як проплисти 200 метрів, хоча у мене є якість та рівень підготовки на 200 метрів".
Американці завоювали срібну медаль о 7: 40.73, тоді як Австралія здобула бронзову медаль о 7: 41.29. Усі три володарі медалей побили світовий рекорд 7: 41,50, встановлений австралійцями на чемпіонаті світу 2019 року.
Серб номер один переміг свого улюбленого японського гравця Кей Нішікорі з рахунком 6-2 та 6-0, щоб вийти у півфінал і продовжити свою заявку на Золотий шолом.
Стеффі Граф у 1988 році була єдиною тенісисткою, яка виграла всі чотири події Великого шолома та золоті олімпійські медалі в тому ж календарному році.
Цього року Джокович виграв Відкритий чемпіонат Австралії, Відкритий чемпіонат Франції та Уімблдон, і йому потрібна олімпійська чемпіонка Токіо і трофей відкритого чемпіонату США, щоб завершити "Золотий шолом".
У жіночих змаганнях у матчі за золоту медаль зустрінуться швейцарка Белінда Бенчич, яка посіла 12 місце, та Маркта Вондросова з Чехії у фіналі відкритого чемпіонату Франції -2019.
Бенчич переміг казахстанську футболістку Олену Лебакіну 7-6 (2), 4-6, 6-3. У третьому раунді фон Друсова, яка усунула Наомі Осаку, перемогла з рахунком 6-3, 6-1. Четверта українка Олена Світоліна.
Австрієць Сепп Страка впіймав чотирьох пташок за останні шість лунок і вистрілив 63, 8 під номінал, очоливши тайський джаз Джейн Ватананон у першому раунді чоловічого гольфу. Род.
Томас Пітерс з Бельгії посів перше місце в бронзовій медалі Ріо -де -Жанейро п'ять років тому. Він вистрілив 30 і 65 у спину дев'яти отворів.
Мексиканець Карлос Ортіс (Carlos Ortiz) також набрав 65 очок на майданчику в ідеальних голах, настільки примітивних, що гравці вперше прибули без дерну, тому що він був закритий протягом двох місяців.
Американський чемпіон світу зі стрибків з жердиною Сем Кендрікс (Sam Kendricks) пропустить Олімпіаду після позитивного тесту на COVID-19.
Батько Кендрікса опублікував у соцмережах, що у його сина немає симптомів, але йому сказали, що він пройшов позитивний тест, перебуваючи в Токіо, і кинув участь у конкурсі.
Олімпійський комітет США та Паралімпійський комітет підтвердили цю новину та заявили, що Кендрікса ізолювали у готелі.
Кендрікс виграв бронзову медаль на Олімпіаді -2016 та завоював золоту медаль на двох останніх чемпіонатах світу. Він утримує американський рекорд у 19 футів 10,5 дюймів (6,06 метрів).
Незабаром після того, як було оголошено, що у Кендрікса позитивний результат, інший стрибач з палицею, аргентинець Герман К'яравільйо, сказав, що він також вийшов з гри, оскільки у нього позитивний результат.
Хоча Хачімура вніс 34 очки, збірна Японії вперше за 45 років виграла Олімпійський чемпіонат серед чоловіків з баскетболу, але це все ж не вдалося.
Лука Дончич набрав 25 очок, 7 підбирань та 7 передач у черговому вражаючому виконанні за 26 хвилин. Зоран Драгіч набрав 24 очки, а Словенія - 116 на Олімпіаді в Токіо. -81 Переможена Японія залишається непереможеною.
Американські гравці з пляжного волейболу Келлі Клаас та Сара Спонсіл здолали Кенію всього за 25 хвилин - найшвидша жіноча гра з моменту прийняття Олімпійських ігор у поточному форматі.
Американська пара обіграла Brackcides Khadambi та Gaudencia Makokha з рахунком 21-8 та 21-6, щоб підняти рахунок до 2-0 і майже напевно отримати місце у 1/8 фіналу.
Ця гра є найшвидшою з тих пір, як у 2002 році ФІВБ прийняла рейтингове оцінювання та систему найкращих із трьох.
Перемогли також американці Філ Далхауссер та Нік Лусена. Вони обіграли аргентинців Джуліана Азаада та Ніколаса Капогросса з рахунком 21-19, 18-21, 15-6, піднявши рахунок до 2-1 у круговій програмі. Це добре ще принаймні ще одній грі в Токіо.

Час публікації: 30 липня-20 липня